אודות החברה

אנו חברה לקידום אתרים וותיקה ומקצועית, הפועלת בכל מישורי השיווק באינטרנט, הן בקידום במנועי החיפוש והן ברשתות החברתית. 

 

חברת מדיה חברתית שיווק Isreal

אנחנו ב Ligaseo לא מבצעים קמפיינים חברתיים! ובכן, מכיוון שאנחנו מתחילים בדו-שיח עם קהל היעד שלך במקום פרסום בדרך קבע. השירות שלנו בשיווק במדיה החברתית ייקח את העסק שלך לרמה גבוהה יותר, וזה כי אנחנו פועלים בצורה ייחודית וחדשנית, באופן אסטרטגי ויצירתי.

 

שירותי שיווק המדיה החברתית שלנו מאמצים את המודעות למותג, השפעה על דעות ובכך מגדילים את התנועה לאתר האינטרנט שלך באמצעות ערוצי מדיה חברתית כמו Facebook, YouTube, ,LinkedIn, Twitter, MySpace, בלוגים ואתרי סימניות חברתיות, ובכך משפרים את הדירוג של אתרך במנועי החיפוש.

 

מחקרים הוכיחו כי, מספר גבוה להדהים של צרכנים מבקרים באתרי רשתות חברתיות, בלוגים, פורומים, אתרי שיתוף וידאו כדי לקבל מידע על המוצר או השירות לפני שהם מחליטים לרכוש אותו אצל ספק כלשהו. נראות חזקה על מדיות חברתית שונות, יוצרת מוניטין מעולה, ערך גבוה למותג ובכך משפר את הסיכויים שאתה הבחירה הסופית שלהם.

להפוך את המדיה החברתית לרווחית עבור העסק שלך

 

המדיה החברתית נחשבת למסיבת קוקטייל שבה אנשים פוגשים אנשים חדשים, מדברים ומשתפים. על פלטפורמה זו כללי השיווק שונים מערוצי שיווק אחרים. במדיה החברתית רק ההודעה של המתקשר הטוב ביותר תניב את הרווחים הגבוהים ביותר לעסק שלך. זוהי פלטפורמה שבה, אמון, אמינות ותמיכה מתמדת הם הבסיס העיקרי של הקשר עם החברה לבין לקוחותיה.

המומחיות שלנו מתבטאת בהפיכת הנוכחות החברתית שלך במדיה לכלי שיווקי רב עוצמה ולהשתמש בו עבור שיווק ויראלי, כדי לבנות את המודעות למותג, כדי להגדיל את הנראות, או פשוט למכור כל מוצר.

 

שירותי השיווק שלנו במדיה החברתית כוללים:

 

  • פיתוח וישום שם אסטרטגית מדיה חברתית
  • יצירת פרופילים יעלים ועדכניים באתרי רשתות חברתיות
  • ניטור ערוץ מדיה חברתית
  • ניהול הזהות במדיה החברתית
  • ניטור וניתוח התקשורת
  • ניתוח הקהילה

 

 

 

השירותים שלנו

קידום אתרים בתעשיות ספציפיות

       
 LiGaSEO ©