מה זה SEO?

SEO – ראשי תיבות של אופטימיזציה למנועי חיפוש, מושגת על ידי הפיכת דפי האינטרנט לנראים לעין בעבור מנועי החיפוש השונים. המדובר באמנות למיקום אתרך במנועי החיפוש במקום גבוה. באמצעות שימוש אופטימלי בגורמים פנימיים וחיצוניים אשר משפיעים ישירות על המיקום במנועי החיפוש, אפשר בקלות להשיג קידום.

 

בקידום אתרים אורגני, כדי להסיט 90% תנועה לאתר החברה שלך, מומחי חברת Ligaseo ינתחו וימקמו את מילות המפתח במנועי החיפוש. אנחנו מבצעים אופטימיזציה של האתר שלך על בסיס חיפוש מילות המפתח הקשורות ביותר לעסק שלך כך שתנועה רלוונטית תגיע לאתרך דרך כתיבת מאמרים בספריות הגדולות ביותר ברשת. אנו מקשרים את האתר לכל מנועי החיפוש הגדולים ובכך משפרים את דירוג האתר.

 

שירותי השיווק במנועי החיפוש כוללים את המומחיות לנתח את ביצועי המתחרים על פי אסטרטגיות ניתוח הביצועים שלהם, פונקציונאליות, אינטראקטיביות, תוכן וטכנולוגיה, ובכך לשקול את שיטות העבודה המומלצות. שירותי קידום אתרים יכול לשפר את התנועה אל אתר האינטרנט שלך ובכך מעלה את החשיפה של העסק שלך, והינו החזר ההשקעה הטוב ביותר.

 
Ligaseo הינה חברת קידום האתרים המובילה בישראל ומבטיחה:
1. דירוג מתמשך בדף הראשון ב-Google וביתר מנועי החיפוש והאינדקסים

2. החזר השקעה הטוב ביותר

3. תנועה ממוקדת ואיכותית

4. התוצאה – יותר מכירות

 

שירות קידום האתרים שלנו מורכב:

 

בקרת SEO :

אנו מבצעים ניתוח של אתר האינטרנט מנקודת מבט של מנועי החיפוש; כך שנבחין האם קיימים מכשולים מנקודת מבט של מנועי החיפוש, במידה וכן אנו נציע הצעות לפתרון המכשול .

אופטימיזציה של הקוד :

על ידי ניקוי הקוד ובאמצעים אחרים אנו מקטינים את זמן ההורדה .

מחקר של מילות המפתח:

אנו מבצעים מחקר מעמיק של מילות המפתח כדי למשוך תנועה אטרקטיבית ויעילה.

אופטימזצית כותרות:

אנו מספקים כותרות ראשיים & תיאורי כותרות שהם מילות המפתח הייחודי והעשיר ובעמוד הספציפי .

אופטימזצית תוכן:

זה אומר שאנו משכתבים את התוכן החדש אשר אמור להיות מקורי, ייחודי ועשיר במילות המפתח .

מנוע חיפוש של מפת האתר :

יצירת מפת האתר בפורמט XML כך שהינו מתאים יותר למיקום במנועי החיפוש .

כתיבת תוכן :

כתיבת תוכן של: דפי אינטרנט, מאמרים, הודעות עיתונאיות, ובכך משפרים את המיקום במנועי החיפוש, על ידי שימוש אופטימלי של מילות המפתח ושל ביטויי מילות המפתח .

בניית קישורים:

יצירה, כתיבה, שליחת דפי אינטרנט, מאמרים, הודעות עיתונאיות בספריות איכותיות .

אנליזהGoogle Analytics – (GA )

יצירת פרופיל, שילוב קוד , מטרות אנליזה והגדרות משפך .

 

מדוע קידום אורגני?

 

לקוחות משתמשים בשירות האינטרנט באופן יום יומי בכדי למצוא את המוצר או השירות שאתה מספק. אם אתה לא נמצא בחלק העליון של תוצאות החיפוש, אתה פשוט נשאר מחוץ למכירה פוטנציאלית. Search Engine Optimization או SEO הינה צורת ההשקעה האפקטיבית ביותר, הקלה ביותר וזו אשר חוסכת זמן פרסום ושיווק של העסק שלך כך שהתשואה על ההשקעה שלך הינו המהיר והגבוה ביותר.

 

זה מאפשר מציאת קונים ממוקדים, אלה אשר מחפשים את המוצר או השירות שלך. ללא שירות אופטימיזציה למנועי חיפוש, הקונים לעולם לא ימצאו באתר האינטרנט שלך. רוב המשתמשים לא עוברים לדף השני. אז גם אם האתר שלך ממוקם בעמוד5 מתוך 3 מיליון דפים מתחרים, זה כמו להיות בעמוד 3 מיליון. כאשר המתחרים שלך חדים ותוקפניים בכדי ליהנות מהיתרונות של להיות בעמוד הראשון, למה לא אתה? אנחנו כאן, כך שאתה יכול גם לקצור את היתרונות של להיות בחלק העליון של תוצאות החיפוש.

 

השירותים שלנו

קידום אתרים בתעשיות ספציפיות

       
 LiGaSEO ©